inşaat

Trend Concept Logo

Trend Concept mobilya ve dekorasyon malzemeleri alanında yüksek kalite ve rekabetçi fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Ürünleri inşaat firmaları, otel işletmeleri ve zincir mobilya mağazaları tarafından tercih edilmektedir.

 


Ferri Furniture Logo

Ferri Furniture yüksek kalite ve özgün tasarıma sahip bahçe mobilyaları sunar. Sürekli yenilenen geniş koleksiyonları ve bir çoğu patentli özgün tasarımlarıyla ürünleri yurt içi ve yurtdışında pek çok özel projede beğeniyle kullanılmaktadır.

 


 led

Annapark Led sosyal alanlara yönelik dekoratif led ışıklandırma çözümleri sunar. Dekoratif led ışıklandırma alanında Avrupa'nın sektör lideri firmalarının Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yürütmektedir. 

 


 corp

Annapark Kurumsal Dekorasyon otel, avm ve sosyal alanlara yönelik yapay peyzaj, dekorasyon hizmeti vermektedir. Projelendirmeden uygulamaya anahtar teslim çözüm sunarak Türkiye ve yurtdışında pek çok projenin çözüm ortağı olmuştur.

 


intermir

Intermir inşaat malzemeleri ithalat ve ihracatı gerçekleştirmektedir. Pek çok prestijli projede ürünleri kullanılan Intermir, Türkiye ve yurtdışında inşaat firmalarına çözüm ortaklığı yapmaktadır.